D-MATT ® PPF (Mat Boya Koruma Filmi)

Matt ile Gözler Üzerinizde.

D-MATT ®  PPF Poliüretan bazlı bir üründür. Dünya da sıklıkla kullanılan PVC bazlı koruma filmlerine kıyasla çok daha güçlü ve uzun süreli koruma sağlar. PVC filmler kaputa kaynayıp çok zor sökülebilir bir hale gelmelerine karşın D-MATT ® PPF yıllar sonra aracın yüzeyinden söküldüğünde altından ilk gün aldığınız parlaklığıyla aracınız çıkar.

Dioksi'ye özel 5 yıl garanti belgesiyle uygulanmakta

D-MATT ® Boya Koruma Filmi; çizik, taş vuruğu, hafif çapta sürtme, reçine ve kuş pisliği lekeleri, asit yağmurları, hava kirliliği, erimiş asfalt gibi dış etkenlerden aracınızı koruyarak, orijinal görüntüsünü güvence altına alır, eşsiz bir görünüm sağlar.

 

D-MATT ® Mat şeffaf boya kalkanıdır. Aracınızın rengini matlaştırır ve etkilenmeden yüzeye yapışır. Neredeyse hiç görünmeden otomobilinizin tüm boyalı yüzeyine mükemmel bir şekilde uyum sağlar. Böylece araç kaportasını koruma altına alır. Aracın orijinal boyası korunarak bir gün satmak istediğinizde kolayca sökülen D-MATT ® Mat boya koruma kalkanının altından aracınız tamamen orijinal boyası ile çıkar ve değerine değer katılmış olur.

 

D-MATT ®  Boya koruma filmi uygulaması hakkında bilgi almak için lütfen Dioksi İstasyonlarnı arayarak teknik ekibimizle bağlantı kurunuz.

MÜŞTERİ TEMSİLCİSİ

Dioksi Müşteri temsilcisine ulaşarak bu uygulama hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz.

Telefon İle Ara Whatsapp'tan Yaz

DİOKSİ İLETİŞİM

  • ADRES PEYAS MAH.DİCLEKENT BULVARI.215.SK.PARK ORMAN KARŞISI ATAŞLAR SİT.ALTI 21070 Diyarbakır
  • TEL0(412) 251 02 22
  • TEL0(536) 868 36 21
  • E-MAİLinfo@dioksi.com.tr